קומיקאזה – סרטי הקומיקס הקרובים

marvel

ממש נחמד להיות סרט קומיקס בימים האלה. לא משנה באיזה פרנצ'ייז מדובר, כבר כמה שנים שהתורים בקופות הקולנוע מוכיחים שוב ושוב שהסרטים האלה כבר לא פונים יותר רק לילדים וגיקים, אלא לכולם. הדוגמה הכי טובה לכך היא כנראה העובדה ששלושה סרטי קומיקס נמצאים כרגע בטופ 10 של רשימת הסרטים הכי מרוויחים בכל הזמנים, כשהרווחי ביותר מביניהם – "הנוקמים" – נמצא במקום השלישי! אני בספק אם לפני עשור מישהו היה מאמין שסרט קומיקס יכול להיות הסרט השלישי הכי רווחי בכל הזמנים. בין אם אלה סרטים קלילים וכיפיים כמו "הנוקמים" או קודרים ורציניים יותר כמו "האביר האפל", כולם נוהרים לקופות לראות כל סרט קומיקס חדש שיוצא.
כנראה הדבר הכי טוב או הכי גרוע בסרטי קומיקס – תלוי מה דעתכם עליהם – הוא שאפשר להמשיך לעשות אותם…לנצח, בערך. חוברות קומיקס קיימות כבר עשרות שנים, עם המון דמויות, קווי עלילה, מותות, תחיות, שיבוטים, כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו. נכון שכיום מככבים בסרטים הגיבורים הכי מוכרים כמו באטמן, ספיידרמן, סופרמן וכו', אבל יש עוד אלפי דמויות שמעולם לא הופיעו על מסך וכל אחת מהן היא סרט פוטנציאלי שמחכה להתממש. כמובן שיכול להיות שיגיע היום שבו הסרטים האלה יתחילו להדרדר באיכות ו / או בהכנסות והז'אנר יתפוגג לאט לאט. אבל לא נראה שזה עומד לקרות בעתיד הקרוב, וזה העתיד שאני רוצה לדבר עליו. אז הנה מבט קדימה על סרטי הקומיקס הקרובים (תאריכי היציאה הם בארה"ב ונכונים לכתיבת שורות אלה):
"באטמן נגד סופרמן" – 17.7.2015
לא ידוע הרבה על הסרט הזה. אפילו שם רשמי עדיין אין לו. בהתחלה פשוט קראו לו "באטמן נגד סופרמן", אבל לאחרונה יש פרסומים שהאולפנים רכשו כל מיני דומיינים (שמות אתרים), וכולם נראים בערך כמו "איש הפלדה: *הכניסו משהו עם המילים Dark או Knight*". כן, ממש חושבים פה מחוץ לקופסה. אבל זה עדיין עדיף על השם הראשוני, כי בכל זאת, זה סרט המשך ל"איש הפלדה" למרות שעם הזמן זה נראה פחות ופחות כזה ויותר מיני-"ליגת הצדק".
נתחיל מהחדשות העדכניות ביותר: כמו שאולי שמעתם בשעות האחרונות, לחגיגה של באטמן וסופרמן מצטרפת עכשיו גם וונדר-וומן, שתגולם ע"י לא אחרת מגל גדות. לפני הדמויות, בואו נסתכל רגע על השחקנים. אז דבר ראשון, כן, זה בהחלט מרשים שבחרו שחקנית ישראלית לתפקיד כזה. שחקנים ישראלים לא זרים לסרטי קומיקס – היו כבר, לדוגמא, את אלון אבוטבול ב"עלייתו של האביר האפל" ואיילת זורר ב"איש הפלדה" הראשון – אבל זה כנראה התפקיד הכי גדול שיגולם ע"י ישראלי/ת בסרט קומיקס עד כה. יכול מאוד להיות שאחרי הסרט הזה גדות תמשיך לגלם את וונדר-וומן גם בסרט סולו משלה, או אולי בסרט "ליגת הצדק" הרשמי.
לליהוק הזה יש יתרונות וחסרונות. דבר ראשון, גל גדות בהחלט יפה לעין. אני מכיר את וונדר-וומן בצורה מאוד שטחית, אבל לפי הבנתי היא סוג של אלה מהאמזונס או משהו. לכן אני חושב שזה נחמד שליהקו את גדות, שהיופי שלה קצת יותר אקזוטי מכל השחקניות האמריקאיות הלבנות האלה. מצד שני, לגל גדות יש סוג של בייבי-פייס. עד כמה שהיא ניסתה להיראות קשוחה ב"מהיר וצעבני", לא ממש קניתי את זה. לדעתי וונדר-וומן צריכה גם לדעת להיראות קשוחה ומאיימת, הרי היא רוצה שפושעים יפחדו ממנה, לא ינסו להתחיל איתה. יכול מאוד להיות שאני טועה ואולי כן יש לה את זה ופשוט לא ראינו. הרי זה לא שמישהו נדרש לתת תצוגת משחק מרשימה במיוחד בסרטי "מהיר ועצבני". כמו כן, עלו תלונות ברשת על כך שהיא רזה מדי לתפקיד. אבל היי, משקל זה דבר שאפשר להעלות או להוריד בעזרת הדיאטה / אימון הנכונים. אם יש מישהו שמוכיח את זה שוב ושוב זה באטמן הקודם, כריסטיאן בייל.

batsuper

ואם כבר הזכרנו, כמה מילים בקצרה על באטמן (דיברתי עליו בהרחבה בפוסט החדשות הקודם). כפי שנרמז מהשם, סופרמן יפגוש את האביר האפל בסרט, שיגולם ע"י בן אפלק. אפלק לא חדש לסרטי קומיקס או גיבורי-על – הוא כיכב ב"דרדוויל" משנת 2003. זה היה סרט די מעפן, בלשון המעטה (בכלל, יחד עם "הענק" הראשון והנוראי, 2003 לא הייתה שנה טובה לסרטי קומיקס). חוץ מזה, ב 2006 אפלק גילם בסרט "הוליוודלנד" את ג'ורג' ריבס, שגילם את סופרמן בסדרת הטלוויזיה בשנות ה 50. ועכשיו, בגיל 41, הוא מצרף גם את באטמן לאוסף. לא חסרות באינטרנט הכפשות יצירתיות על כישוריו של אפלק כשחקן. אני אישית חושב שהוא בסדר, לא שחקן מעולה, אבל גם לא גרוע כמו שעושים ממנו. מה שאפלק בהחלט יודע לעשות זה לביים – הוא כבר ישב מאחורי המצלמה של שלושה סרטים. האחרון היה זוכה האוסקר "ארגו", אבל לדעתי הטוב מביניהם גם באיכות וגם בבימוי הוא "גנב עירוני" מ 2010. בהחלט היה יותר מעניין לראות את אפלק מביים סרט קומיקס מאשר מככב באחד, ואולי יום אחד גם זה יקרה.
לגבי בן אפלק וגל גדות אני אגיד את אותו הדבר – הליהוקים שלהם אכן נשמעים תמוהים למדי, אבל אולי כדאי לחכות ולתת להם צ'אנס לפני שעורפים פה ראשים. לא חסרים מקרים של ליהוקים שהרימו לא מעט גבות ובסוף התבררו להיות מעולים. חוץ מהשניים האלה, כמובן שחוזרים לסרט גם הקאסט של "איש הפלדה" – הנרי קאוויל יחזור לגלם את סופרמן, איימי אדמס תהיה לויס ליין, לורנס פישבורן יהיה פרי ווייט ודיאן ליין תשוב לגלם את מרת'ה קנט. זאק סניידר יחזור אל כס הבימוי  ודייויד ס. גוייר שוב כותב את התסריט.
ומה לגבי הסרט? כרגע המידע הזה הוא בערך כל מה שידוע עליו. לא פורסם שם רשמי, לא תיאור, לא עלילה, כלום. יש לא מעט סימני שאלה באוויר, אבל אם הסרט מתוכנן לצאת בקיץ 2015 הוא יתחיל לזוז מאוד בקרוב, ונקבל עוד ועוד תשובות עם הזמן. מה שבטוח הוא שב"די.סי" לא מבזבזים זמן. נראה שהם רוצים להגיע כמה שיותר מהר ל"ליגת הצדק" – התשובה שלהם ל"נוקמים" – ולא טורחים לעשות סרטי סולו לכל דמות כמו ב"מארוול". מצד אחד, עוד סרט מקור של באטמן בהחלט נשמע מיותר. מצד שני, להציג באטמן חדש *ו*את וונדר-וומן – גיבורה שטרם נראתה על המסך הגדול – באותו סרט עם סופרמן נשמע קצת צפוף מדי. וזה עוד לפני שמתייחסים לאחד מסימני השאלה הגדולים של הסרט – האם באטמן וסופרמן יהיו עסוקים רק בלהלחם זה עם זה, או שיהיה להם נבל משותף? ואם כן, מי? ההימור הכי בולט וסביר הוא לקס לות'ר, שלא הופיע בסרט הראשון אבל חדי העין יכלו לשים לב ללוגו של חברתו "לקסקורפ", כך שהוא בהחלט נוכח. אך האם הוא רק בתחילת דרכו, או שמעמדו בעיר כבר מבוסס? ובכלל, האם הסרט ימשיך מיד לאחר "איש הפלדה" או שנקפוץ קדימה בזמן? אז כן, כרגע הרבה דברים לא ידועים והרשת מלאה בשמועות ותאוריות, אבל כדי לדעת את הפרטים נצטרך לחכות בסבלנות.
אבל גם בלי לדעת את הפרטים, שוב, הסרט הזה צפוף. עם לא מעט קאסט תומך, חדש וישן, ושתי דמויות עיקריות חדשות שגם להן בטח יש סיפורים משלהן, קל לשכוח לרגע שזה בכלל סרט ההמשך של סופרמן. "איש הפלדה" היה סיפור המקור שלו שהראה מאיפה החייזר הקריפטוני הגיע ואת ההתאקלמות שלו בכדור הארץ והפיכתו לגיבור האייקוני, אך כעת במקום להמשיך הלאה עם הגיבור אחרי שהכרנו אותו, נראה שהסיפור עומד להתפצל לכמה מקומות שונים. בעוד של"מארוול" יש תכנית מחושבת היטב, נראה ש"די.סי" יורים באפלה ומקווים לטוב. לא מעט אנשים חוזים שהסרט הזה יהיה אסון מוחלט, ואולי זה נכון. רק הזמן יגיד.
"קפטן אמריקה – חייל החורף" – 4.4.2014

captain

בצד השני של המגרש, ל"מארוול" כבר יש כמה סרטים בקנה, וזה רק בסדרת "הנוקמים" שלהם. נתחיל לפי הסדר. עד לא מזמן לא ממש ציפיתי להמשך של "קפטן אמריקה". אני מאוד מחבב את כריס אוונס, אבל הסרט הראשון הוא לדעתי כנראה החלש ביותר בסדרת "הנוקמים".  הדמות של הקפטן לא הייתה כזאת מעניינת, וגם לא כזאת "על" (תכלס, הוא רק איש חזק מן הרגיל עם מגן מגניב), הנבל לא היה כזה מעניין וכמו "ת'ור" הראשון הסרט לקח את עצמו די ברצינות. ההרגשה הכללית הייתה שהוא נוצר רק כדי להכניס את קפטן אמריקה לתודעה, שנדע מי הוא לפני שיגיע "הנוקמים". לכן הציפיות שלי לסרט על המשך מעללי הסולו של הקפטן היו די נמוכות. ואז הגיע "ת'ור – העולם האפל".
"ת'ור 2" (זה יותר קצר) היה ממש, ממש טוב. הוא נטש את הרצינות והשייקספיריות שאפיינו את רוב הסרט הראשון בשביל הומור קליל וכיפי, ובכלל היה סרט יותר מגניב ומעניין (ולפני שאיזו פאן-גירל תזרוק עלי משהו, כן, גם ללוקי צריך להודות על כך). אחרי שיצאתי מהסרט חשבתי "רגע, אם ת'ור יכול להשתפר ככה, אולי גם קפטן אמריקה יכול".  ואז ראיתי שוב את הטריילר ונזכרתי למה אני חושש שאולי זה בכל זאת לא יקרה – S.H.I.E.L.D. בהתחלה ארגון "שילד" – שמורכב מסמואל ל. ג'קסון, קלארק גרג ועוד הרבה אנשים שלא אכפת לנו מהם –  הופיע רק בסצינות הפוסט-קרדיטים, אחר כך הוא השתלט על חצי מ"איירון מן 2" ואז כיכב ב"הנוקמים". באחרון זה עוד עבד, כי הרי "שילד" הם אלה שאיחדו את כל הגיבורים, אז מן הסתם שהם יופיעו בסרט האיחוד. אבל כשמסתכלים על שאר הסרטים, אולי כדאי ל"שילד" לא לדחוף את האף שלהם לסרטי הסולו. הרי לא סתם "איירון מן 2" נחשב לחלש מבין השלושה. הוא ניסה להיות גם סרט בפני עצמו וגם הכנה ל"נוקמים" ובסוף יצא מזה סלט מקושקש. "ת'ור 2" הוכיח שגם אחרי "הנוקמים" הסרטים האלה יודעים להסתדר טוב מאוד גם בלי ניק פיורי ושות'.
אני לא יודע למה החליטו לשים את "שילד" בסרט. אולי זה כדי לנסות למשוך עוד קהל. אולי "קפטן 2" עומד להיות גם הכנה ל"הנוקמים" הבא כמו "איירון מן 2". לא משנה מה הסיבה, אני מקווה שהפעם ימצאו דרך לשלב אותם בצורה טובה יותר. שאר הקאסט כולל את רוברט רדפורד, אנת'וני מאקי בתור הסייד-קיק של הקפטן וכמה דמויות מהסרט הראשון שחוזרות איך שהוא, למרות שעברו 70 שנה (פלאשבקים? מסע בזמן? הקפאה קריוגנית? הכל אפשרי..).

"ספיידרמן המופלא 2" – 2.5.2014

spidey

זוכרים איך אמרתי למעלה שעוד סרט מקור של באטמן יהיה מיותר כי היה לנו אחד לפני פחות מעשור? מסתבר שבשביל "מארוול" עשור זה מספיק זמן לחכות.  ל"ספיידרמן המופלא" אני אוהב לקרוא "ספיידרמן 2.0". הוא פשוט גרסה קצת טובה יותר של "ספיידרמן" מ 2002. אנדרו גארפילד ואמה סטון יותר נחמדים לצפייה מאשר טובי מגווייר וקריסטן דאנסט, יש כמה בדיחות טובות, אבל זה בערך כל מה שהסרט מחדש. אבל עכשיו כשהם ביססו את הדמות (שוב) אפשר ללכת למקומות חדשים שהטרילוגיה המקורית לא נגעה בהם.
בהתחלה סרט ההמשך נשמע מבטיח, הודות לכמה ליהוקים מעניינים ביותר – ג'יימי פוקס לוהק בתור הנבל אלקטרו, דיין דהאן ("כרוניקה בזמן אמת") לוהק בתפקיד הארי אוסבורן ושיילין וודלי ("היורשים") לוהקה כמרי-ג'יין ווטסון. כלומר, גם יש נבל שטרם נראה בסרטים וגם מוצגות שתי דמויות מוכרות של נכחו בסרט הראשון, עם אפשרות לתת להם ייצוג חדש ומעניין. אבל אז קרו כמה דברים שחרבשו הכל: דבר ראשון, הוכרז על ליהוקו של פול ג'יאמטי בתור נבל נוסף, "ריינו" ("הקרנף"). אחר כך הוכרז שלמרות שהקטעים עם שיילין וודלי כבר צולמו, התפקיד שלה נחתך מהסרט והיא תופיע רק בסרט השלישי (יש גם שמועות הטוענות שאולי התפקיד בכלל ילוהק מחדש). ולא מזמן גם הגיע הפוסטר הזה. נראה שבנוסף לאלקטרו וריינו, הארי אוסבורן עומד להפוך לגובלין הירוק.
מה לעזאזל?! ידוע שהטענה העיקרית – שאני מסכים איתה לחלוטין – נגד "ספיידרמן 3" הייתה שהיו בו יותר מדי נבלים וקווי עלילה, מה שעשה אותו מבולגן לגמרי. האם האולפנים מנסים לשבור את השיא ולהרוס את הסדרה הזאת כבר בסרט השני? הרי רק לפני כמה חודשים הם קבעו תאריכים לשני(!) סרטי המשך נוספים, ולפי ראיונות ושמועות נראה שהסרטים האלה בונים כלפי איחוד של נבלים (כמו ה "Sinister Six") בהמשך הדרך. אם ככה, למה לדחוס כל-כך הרבה בסרט הקרוב? קודם סרט ריבוט לא מחדש, עכשיו סרט עם יותר מדי נבלים…אני מאוד אופתע אם גם הגלגול הזה של ספיידרמן ימשיך מעבר לשלושה סרטים. לפחות כאלה איכותיים. הטריילר לסרט מגיע מחר. נקווה לטוב.
"אקס-מן: העתיד שהיה" – 23.5.2014

x-men

הגענו לפרנצ'ייז עם ציר הזמן הכי מבלבל, לא רק בסרטי קומיקס אלא בכלל. אם הסרטים של "הנוקמים" ו"ספיידרמן" כרונולוגיים ובסדר שאפשר להבין, הסרטים של "אקס-מן" מפוזרים בכל מקום. גם הם התחילו עם טרילוגיה, שכמו "ספיידרמן" היה לה סרט ראשון טוב, סרט שני יותר טוב וסרט שלישי שהרס הכל. אחר כך הגיע "אקס-מן: המקור – וולברין", סרט סולו שמתמקד בוולברין שמתרחש לפני הטרילוגיה. אחריו יצא "אקס-מן: ההתחלה" המעולה שמתרחש אפילו לפני כן, והשנה קיבלנו את "וולברין", שמתרחש אחרי הסרט השלישי בטרילוגיה. אתם עדיין איתי? יופי, כי הסרט הבא מערב מסע בזמן ומתרחש במקביל גם כעשור לאחר "אקס-מן: ההתחלה" וגם כעשור לאחר "אקס-מן 3". כואב לי הראש רק מלחשוב על זה, ואם מישהו מסוגל לשבץ את כל הסרטים האלה על ציר זמן אחד אני אזמין אותו לסרט כשיצא.
בגדול נראה שעלילת הסרט תהיה דומה לקומיקס ממנו לקוח השם – בארה"ב דיסטופית שנשלטת ע"י רובוטי ענק, מוטנטים נשלחים אל מחנות ריכוז ונהרגים. כאשר נראה ששואה גרעינית עומדת להתרחש, התודעה של קיטי פרייד מה"אקס-מן" (שגולמה ע"י אלן פייג' בסרט השלישי וגם חוזרת לסרט הזה) נשלחת אחורה בזמן אל הגוף הצעיר שלה, והיא מספרת לשאר הקבוצה על מה שעומד לקרות ואומרת שעליהם למנוע את האירוע שמוביל לכך – התנקשות בסנאטור אמריקאי. למרות שפייג' חוזרת לסרט, לפי הטריילר נראה שדווקא וולברין הוא זה שחוזר בזמן, שזה די מבאס. לא שיש לי בעיה עם וולברין, אבל הוא היה סוג-של הכוכב הראשי של הטרילוגיה וקיבל שני סרטי סולו. היה נחמד לו היו מגוונים קצת.
בכל מקרה, הסרט בהחלט נראה מסקרן, והוא גם סוג של "אקס-מן אולסטארס". בגלל ההמשכיות גם של "התחלה" וגם של הטרילוגיה, חוזרים לפה הכוכבים גם מזה וגם מזה: שני האקסווייר-ים (פטריק סטוארט וג'יימס מקאבוי), שני המגניטו-ים (איאן מק'קלן ומייקל פאסבנדר), ג'ניפר לורנס, ניקולס הולט, אנה פאקווין, האלי ברי ועוד. בנוסף לכל אלה יש גם כמה חדשים כמו פיטר דינקלג' – כנראה בתור הנבל – ואוון פיטרס שמגלם את "קוויקסילבר" (עוד על זה בהמשך). יהיה מעניין לראות איך הבמאי בריאן סינגר – שביים את שני הסרטים הראשונים בטרילוגיה – ילהטט את כל הכוכבים האלה. כרגע זה בהחלט אחד הסרטים המצופים ביותר שלי בשנה הבאה.

"שומרי הגלקסיה" – 1.8.2014

guardians

כנראה הפרוייקט הכי מסקרן בשלב השני של סדרת "הנוקמים". גם על הסרט הזה לא ידוע הרבה. התקציר בדף IMDB הוא "טייס שננטש בחלל צריך לאחד חבורה של חייזרים כדי ליצור קבוצה שיכולה להביס איומים קוסמיים". אוקיי. עד כמה שידוע לי, עד לפני סצינת הפוסט-קרדיטים ב"ת'ור 2" לא היה שום דבר שקשור לסרט הזה או הדמויות שלו בסרטי "מארוול" עד כה. בניגוד לשאר הסרטים, אין פה רק גיבור אחד ואולי גם סייד-קיק, אלא קבוצה נוספת שלמה של גיבורים.
אחרי שהוכרז שהנבל ב"נוקמים 2" יהיה אולטרון, עלו שמועות שאולי ת'אנוס – החייזר הסגלגל מסצינת הפוסט-קרדיטים של "הנוקמים" – יהיה הנבל בסרט הזה, אך הבמאי / תסריטאי ג'יימס גאן אמר שהנבל יהיה דמות בשם Ronan the Accuser. מה שכן, הוא אמר שהסרט אכן יחשוף מידע נוסף על מי זה הת'אנוס הזה ומה הוא רוצה.
המנהיג של החבורה הוא פיטר קוויל / "סטאר-לורד" שיגולם ע"י כריס פראט ("כוננות עם שחר"). שאר הקאסט מורכב בין השאר מזואי סאלדנה ("קולומביאנה") שתגלם חייזרית ירוקה, בראדלי קופר שידבב דביבון עם תתי-מקלע (לא, אין פה שגיאות כתיב) ו-וין דיזל שידבב עץ (גם פה לא). האם יהיה איזה שהוא אזכור לנוקמים? האם הקבוצה הזאת תשתלב ב"נוקמים 2"? האם בהאלווין הבא אנשים יתחפשו לדביבונים עם תתי-מקלע? התשובות עוד 8 חודשים.
"הנוקמים 2" – 1.5.2015

ultron

חזרנו ל 2015.  גם בסרט הזה החבורה תתאחד להיאבק באויב משותף, הפעם זה יהיה הרובוט המרושע אולטרון, שיגולם ע"י ג'יימס ספיידר (שמשתתף בכל מיני דברים שלא ראיתי, אז אני לא מכיר אותו. אולי אתם כן). כמו כן, יצטרפו שתי דמויות חדשות – אליזבת' אולסן תגלם את הגיבורה "סקרלט וויץ'" ואהרון טיילור-ג'ונסון יגלם את…"קוויקסילבר"! כן, אותו אחד שמוזכר למעלה. הדמות עומדת להיות מגולמת ע"י שני שחקנים שונים בשני פרנצ'ייזים שונים של "מארוול". למה? שאלה טובה. פרט טריוויה משעשע – שני השחקנים השתתפו יחד בסרט "קיק-אס" הראשון. עכשיו נראה שהם עומדים to kick ass בנפרד, אך יגלמו את אותה הדמות.
רוברט דאוני-ג'וניור, כריס המסוורת', מארק רופאלו, כריס אוונס, סקרלט ג'והנסון וג'רמי רנר יחזרו לנקום. ג'וס ווידון שוב יכתוב ויביים. יש למה לחכות.
"ארבעת המופלאים" – 19.6.2015

four

עוד ריבוט! וגם הוא מגיע עשור לאחר הסרט המקורי! אבל בניגוד לספיידרמן, יש לי הרגשה שהריבוט הזה יתעלה בהרבה על המקור. גם כי המקור סרט חביב, לא יותר, ולא חסר מה לשפר. וגם בגלל שהבמאי של הסרט הוא ג'וש טראנק, שביים את "כרוניקה בזמן אמת" המעולה. הנקודה המדאיגה היא התסריטאי, סיימון קינברג. קינברג כתב כמה וכמה סרטים, חלקם טובים יותר וחלקם פחות – "XXX 2", "אקס-מן 3", "ג'אמפר", "שרלוק הולמס" ואת "אקס-מן: עתיד שעבר" הנ"ל. אבל טראנק הראה שהוא יודע מה הוא עושה, ולכן אני די אופטימי לגבי הסרט הזה.
לא ידוע כמעט כלום על הסרט, אבל יש שמועה בהחלט מעניינת – את הדמות של ג'וני סטורם / "הלפיד האנושי" עלול לגלם מייקל ב. ג'ורדן, שעבד עם טראנק ב"כרוניקה". למרות שזה לא רשמי, יצא לי כבר לראות כמה תלונות על כך ברחבי הרשת בגלל ש – אתם יושבים? – ג'ורדן הוא שחור! אוי ויי זמיר!  אז כן, זה די מגוחך, ולכל המתלוננים אני ממליץ לפתוח קצת את הראש. זה שהדמות בקומיקס לבנה לא מחייב שחקן לבן. מה שעוד מעניין בזה הוא שג'וני סטורם הוא אח של סו סטורם, "הבחורה הבלתי-נראית". כלומר, אם ג'ורדן אכן ילוהק לתפקיד, כנראה שגם אחותו תגולם ע"י שחקנית שחורה. רואים? זה כבר נשמע כמו ריבוט מעניין.
"אנט-מן" – 31.7.2015

ant

אם אמרתי של"ארבעת המופלאים" אני מצפה בגלל הבמאי, ל"אנט-מן" אני מצפה מאותה סיבה, רק שהציפייה הזאת גדולה פי 20. זאת מכיוון שהבמאי / תסריטאי הוא אדגר ריייט, שאחראי ל"טרילוגיית הקורנטו" ו"סקוט פילגרים נגד העולם", וכנראה הבמאי / תסריטאי האהוב עלי כרגע. לא ידוע כלום על הסרט חוץ משהגיבור שלו יהיה המדען האנק פים, שהופך לאנט-מן – גיבור שיכול לשנות את הגודל שלו ושל דברים סביבו. על הנייר זה אולי נשמע משעמם, אבל אני סומך על רייט בעיניים עצומות ומוכן להמר כבר עכשיו שזה יהיה אחד הסרטים הטובים ביותר של "מארוול", לא רק בפרנצ'ייז של "הנוקמים" אלא בכלל. Mark my words.
לסיום, כמה מילים על שני סרטים נוספים שלא הזכרתי – האחד הוא "עיר החטאים 2", סרט ההמשך לסרט המעולה  מ 2005. הקאסט המרשים שלו כולל את ברוס וויליס, ג'וש ברולין, ג'וזף גורדון-לוויט, ג'סיקה אלבה ועוד. הבעיה היא שהסרט כבר נדחה לא מעט פעמים כך שאי אפשר לדעת אם הוא באמת מתוכנן לצאת בתאריך שנקבע. כרגע זה 22.8.2014. הסרט השני הוא "השירות החשאי", המבוסס על קומיקס של מארק מילר (שגם יצר את הקומיקס של "קיק אס") ויביים אותו מת'יו ווהן ("קיק אס", "אקס-מן: ההתחלה"). הסרט מספר על סוכן MI6 ותיק המנסה לאמן את אחיינו להפוך גם כן להיות סוכן ומככבים בו מייקל קיין, קולין פירת' וסמואל ל. ג'קסון. יצא ב 6.3.2015.
זהו. כפי שאתם רואים, יש לנו לא מעט סרטי קומיקס בשנים הקרובות. חלק מצופים יותר, חלק פחות, אבל בהחלט יהיה מעניין לראות לאן הז'אנר הזה יתפתח. סוף-חג שמח!
מודעות פרסומת

One response to “קומיקאזה – סרטי הקומיקס הקרובים

  • srall

    לא חסר לפרסומים פה ספויילרים (בתור מי שנמנע מהטריילר של אקס מן החדש ספילרת לגבי השואה המוטנטית)

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: